dzerves.lv dzerves.lv dzerves.lv dzerves.lv dzerves.lv dzerves.lv dzerves.lv dzerves.lv dzerves.lv dzerves.lv dzerves.lv dzerves.lv dzerves.lv
Iepirkumu grozs

8. Rudens stādu dienas Dzērvēs 

8. Rudens stādu dienas "Dzērvēs" kā jau ierasts tika atklātas ar uzrunu un laba vēlējumiem, ko teica LLKC Bauskas filiāles Pārstāve Eleonora Maisaka, ka arī Dzērvju saimnieks Māris Kaminskis.  Katram no dalībniekiem visupirms bija jāizstāsta par sevi un saviem ražojumiem,ko tie piedāvā apmeklētājiem, kārtīgi jānoliela sava prece un tikai tad varēja sākties andele.

Kā jau ierasts jaunajiem augļu koku stādiem piedāvājām īpašās rudens stādu dienas cenas :

  1. Ābeļu stādi no 4,50 eur
  2. Plūmju stādi no 6,50 eur
  3. Ķirši, aprikozes, persiki no 8,50 eur.  

Dzērvju saimniece Maruta Kaminska sniedza konsultācijas par aktuālo augļu dārzos- slimībām,kaitēkļiem, kā arī par aktualitātēm daiļdārzā.

Kā katru gadu stādu dienās piedalījās ZS Skāduļi, kas plašā sortimentā piedāvāja vīnogu stādus .

Ar dažādiem jaunumiem no dekoratīvajiem stādiem šogad piedalījās arī Olaines kokaudzētava .

Tāpat, kā katru gadu SIA Bioefekts piedāvāja bioloģiskos līdzekļus, kas nodrošina augu aizsardzību pret kaitēķļiem un slimībām, uzlabo augšanu, kā arī dažādus kompostēšanas veicinātājus.

Piedāvāti tika arī augļi un dārzeņi, sīpolu virtenes, gaļas izstrādājumi un garšvielas, medus no kaimiņu saimniecībām.

Otro gadu piedalījās individuālais uzņēmums Stich ar oriģināliem pašu dizainētiem adījumiem, ar kuriem tas ir ieguvis popularitāti ne tikai Latvijā, bet arī citās Eiropas valstīs.

Piedāvāti tika arī ļoti interesanti galdnieku darinājumi ar iespāju veikt individuālus pasūtījumus.

Kā jau ierasts Valles pūces uz ugunskura gatavoja tradicionālo pasākuma "Vētras zupu".

Kā katru gadu mūsu pasākumu atbalstīja kokapstrādes uzņēmums Lielanteni no Suntažiem, kas ražo ne tikai kokmateriālus būvniecībai, bet ari impregnētus apaļkoka stabus žogiem, augļu koku balstus, palisādes.

 

Paldies par atbalstu izsakām arī Valles pagasta pārvaldei !

Paldies visiem dalībniekiem un apmeklētājiem par atsaucību un gaidīsim Jūs atkal Rudens stādu dienās 2017.gada 30.septembrī "Dzērvēs" !