dzerves.lv dzerves.lv dzerves.lv dzerves.lv dzerves.lv dzerves.lv dzerves.lv dzerves.lv dzerves.lv dzerves.lv dzerves.lv dzerves.lv dzerves.lv
Iepirkumu grozs

Otrais gadatirgus Dzērvēs 

M.Kilēvica - par aktuālo bioloģiskajā dārzā.
M.Kaminska - par dekoratīvo dārzu .
Vīnogu audzētāja J.Grēviņa
Bioefekts - ar bioloģiskajiem preparātiem dārzam.
Pie  augļu koku stādu laukuma
Talsenieku darinātie rīki majai un dārzam
Augļu apskate un degustācija
Liela interese bija par  galdniecības izstrādājumiem no Bauskas
" Valles pūču " vārītā zupa garšoja visiem un lielais katls strauji tukšojās
Zupa garšoja labi gan lielajiem, gan mazajiem
Arī dravinieki par pircēju interesi nesūdzējās
Augļu koku stādu pierakumā
Augļu koku stādi konteineros

           Atšķirībā no pagājušā gada gadatirgus , šogad laika apstākļi bija pilnīgi pretēji. Spoži spīdēja saulīte, bija silts arī vēja praktiski nebija. Līdz ar to arī dalībnieku un apmeklētāju skaits bija pulka lielāks.

        Gadatirgū piedalījās mājražotāji ar bioloģiskajiem ražojumiem - piena izstrādājumiem, medu, dārzeņiem, sulām, amatnieki no Bauskas ar galdniecības izstrādājumiem, Talsenieki ar pašdarinātiem virtuves piederumiem, stādu audzētāji ar dekoratīvajiem un vīnogu stādiem.

         SIA " Silja" piedāvāja visu nepieciešamo gan mazdārziņam , gan lielražotājam.

         SIA "Bioefekts" piedāvāja nepieciešamos bioloģiskos augu aizsardzības līdzekļus, biokompostētājus un augšanas veicinātājus.

       Liela interese bija par augļu koku stādiem. Semināra laikā varēja apskatīt un nodegustēt gan ābolus , gan bumbieres un vēlāk iegādāties sev iepatikušos šķirni.

            Augu aizsardzības speciāliste, agronome Māra Kilēvica semināra laikā dalījās pieredzē par augu aizsardzības pasākumiem bioloģiskajā augļu dārzā, par bioloģiskās augļkopības attīstības tendencēm Latvijā.

          Saimniecības īpašnieks Māris Kaminskis semināra dalībniekus iepazīstināja ar saimniecību, tās darbības virzieniem un īzstāstīja kas jauns saimniecībā paveikts gada laikā.

          Daiļdārzkopības speciāliste Maruta Kaminska semināra dalībniekus iepazīstināja ar dekoratīvajiem augiem un veidotajiem apstādījumiem Dzērvēs.

          " Valles pūces " uz ugunskura vārīja tradicionālo gadatirgus zupu.